ZNAJDŹ WYCIECZKĘ W WYSZUKIWARCE DOSTĘPNEJ NA STRONIE BIURA PODRÓŻY B.P. HOLITUR

 
ZAMÓW WYCIECZKĘ PRZEZ:

Internet:

Za pomocą wyszukiwarki odnajdź ofertę, najbardziej pasującą do Twoich oczekiwań uwzględniając kraj, hotel, wyżywienie oraz inne udogodnienia. Gdy znajdziesz już interesującą Cię ofertę we właściwym terminie i odpowiedniej cenie wciskając „REZERWUJ” przejdź do formularza, gdzie wypełnij niezbędne dane rezerwacyjne.

Formularz zostanie wysłany do naszego konsultanta, który niezwłocznie skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia wycieczki.Telefon:

Jeśli chcesz dokonać rezerwacji przez telefon przygotuj sobie wcześniej listę Twoich oczekiwań dot. wymarzonych wczasów. Ułatwi i przyspieszy nam to znalezienie dla Ciebie najodpowiedniejszej oferty. Nasz konsultant zapyta o kraj docelowy, termin wylotu/wyjazdu, liczbę osób, standard hotelu, wyżywienie oraz miejsce wylotu/wyjazdu.

Gdy już określisz swoje wymagania jak najszybciej zadzwoń pod numer 68 3828578 nasz doradca dołoży wszelkich starań abyś miło i bezpiecznie wypoczywał w wymarzonym miejscu.E-mailem:

Gdy, chcesz jak najwygodniej wybrać wycieczkę wyślij nam zapytanie, nasz konsultant odeśle oferty najbardziej dopasowane do Twoich wymagań

Osobiście:

Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży mieszczącego się przy ul. Kolejowej 11 w Świebodzinie.


PRZESŁANIE I PODPISANIE DOKUMENTÓW REZERWACJI.

Jeśli zdecydowałeś się na rezerwację przez internet lub telefon prześlemy Ci

e-mailem na Twoją skrzynkę potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z dokumentami rezerwacyjnymi: Umową i Warunkami Uczestnictwa Głównego Organizatora wybranej imprezy.

Jeśli będzie taka możliwość dokonamy rezerwacji wstępnej (informację o terminie ważności rezerwacji wstępnej znajdziesz w wysłanym e-mailu). Ze względów formalnych prosimy o odesłanie do nas podpisanych czytelnie imieniem i nazwiskiem dokumentów faksem na nr 68 3828578 lub po zeskanowaniu e-mailem na adres: holitur@hot.home.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Złożenie podpisów na formularzu Umowy-Zgłoszenia jest równoznaczne z zapoznaniem się ze wszystkimi punktami Warunków Uczestnictwa Głównego Organizatora, które są integralną częścią zawieranej Umowy i ich akceptacją.


WYKONANIE PŁATNOŚCI.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest dokonanie zapłaty za zakupioną wycieczkę. Płatność może być dokonana przelewem bankowym, przekazem pocztowym na wskazane konto lub osobiście w naszym biurze podróży.

Termin i warunki płatności za wybraną imprezę są określone dokładnie na Umowie-Zgłoszeniu - są one różne w zależności od wybranej imprezy i terminu, jaki pozostał do rozpoczęcia imprezy.

a) Jeżeli do wylotu/wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni, to:

- wpłata I raty w wysokości określonej procentowo w Warunkach Uczestnictwa Głównego Organizatora powinna zostać dokonana w terminie do 24h od momentu podpisania umowy, chyba że strony ustaliły inaczej i widnieje taki zapis na Umowie-Zgłoszeniu,

- wpłata pozostałej części należności w wysokości określonej na Umowie-Zgłoszeniu powinna zostać dokonana w terminie do 30 dni pozostałych do rozpoczęcia imprezy lub w terminie określonym na Umowie-Zgłoszeniu, chyba że strony ustaliły inaczej i widnieje taki zapis na Umowie-Zgłoszeniu;

b) Jeżeli do wylotu/wyjazdu pozostało mniej niż 30 dni, to wpłata całości należności w wysokości określonej na Umowie-Zgłoszeniu powinna zostać dokonana w przeciągu od 1 do 24h od momentu założenia rezerwacji, chyba że strony ustaliły inaczej i widnieje taki zapis na Umowie-Zgłoszeniu

Ze względu na długi czas przesyłania pieniędzy pomiędzy bankami - prawie zawsze prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty faxem lub e-mailem


DOSTARCZENIE DOKUMENTÓW PODRÓŻNYCH

Jeśli dokonałeś płatności potwierdzamy rezerwację w systemie organizatora. Teraz otrzymasz e-mailem lub faksem potwierdzenie rezerwacji , które zabierz na lotnisko. W hali odlotów przy stanowisku organizatora Twojego wypoczynku odbierzesz dokumenty podróży na podstawie potwierdzenia, które od nas otrzymałeś.

Pamiętaj, aby 24 godziny przed podróżą skontaktować się z nami i potwierdzić godziny wylotów.

 
Akceptujemy następujące formy płatności:

- gotówką w biurze;

- przelewem na konto

Szczegóły dotyczące naszego konta znajdą Państwo w dziale Kontakt.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli kontynuujesz przeglądanie, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies